Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
513 hodnocení
5
495x
4
9x
3
4x
2
5x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
T
Tom
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2024
Na diár sa proste oplatilo čakať 😊🙌
N
Nikola
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.1.2024
Naprosto!
E
Eliška
Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2024
Diář jsem si vyhlédla již v průběhu roku, ale vzhledem k vyšší ceně jsem si počkala, že si udělám radost na "Ježíška". Těšila jsem se tedy na něj cca 4 měsíce, že si ho před Vánoci objednám a udělám si pod stromečkem radost. Bohužel výsledek nebyl takový waw efekt, který jsem očekávala. Nevím, zda to bylo tím, že byla objednávka vyřizována před Vánoci, ale celkově na mě diář působil, jak kdyby byl šitý "horkou jehlou" při nestíhání. Připlatila jsem si za vlastní text a ten bohužel nejde skoro v kůži ani vidět. Abych text přečetla, musím diář různě naklánět na světle, přijde mi, že ražba v kůži není dostatečně hluboká, aby malinkatá písmenka vynikla. To mě velmi zklamalo.
Funkci záložky uvnitř plní stužka, která je zavázána u horního hřbetu tak, že dlouhý konec vede mezi listy, ale druhý (kratší) konec stužky trčí z diáře nahoře ven. Je velká škoda, že za ty peníze se nikdo nesnažil alespoň tohle nějak ošetřit.
Další věc, která na mě nepůsobila vůbec dobře bylo to, že sešity byly do desek zaháknuté za gumičky tak, že půlka gumičky byla absolutně povolena a druhá půlka napnutá k prasknutí a utažena tak, že se zařezávala v hraně do sešitu a pár listů natrhala. Když už nic, alespoň při tomhle si mohl ten, co diář sestavoval, dát více záležet a pohrát si s vycentrováním gumiček, aby byly všude po hřbetu desek utaženy stejně.
Jak už jsem psala, celé mi to přišlo, že byl šitý horkou jehlou a při kompletaci někdo moc chvátal a absolutně si nedával záležet na výsledném efektu. Což je veliká škoda, neboť jsem se na něj opravdu těšila.
Mrzí mě to napsat, nicméně za ty peníze to bohužel není to, co jsem očekávala.
AH
Alexandra Horáková
(Administrátor)
30.1.2024
Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Názor každého zákazníka, který nám napíše zpětnou vazbu si velmi vážíme, konstruktivní zpětná vazba nám pomáhá se rozvíjet a pracovat na vývoji našich produktů. Situace, kterou popisujete z předvánočního nákupu, nás velmi mrzí. Děláme maximum pro naplnění očekávání našich zákazníků a pokud se nám někdy stane, že se to nepovede a zákazník nám to sdělí, vždy se snažíme v rámci možností najít vhodné řešení. Ražba do kůže odstínu taupe, kterou jste si vybrala, bude vždy méně viditelná než u jiných světlých odstínů. Je to z důvodu barveného, uniformního povrchu, který je odolnější a působením tepla netmavne. Jelikož se jedná o ražbu za tepla - vtlačení písmen, bez použití barevné fólie, bude méně viditelná i v barvě černé, tmavě hnědé nebo obecně tmavých odstínech. Systém vázání gumiček jsme vyvíjeli delší dobu s cílem, aby nikde netlačil uzlík, sešity pevně držely a zároveň je šlo jednoduše vyměnit i svépomocí. Každá gumička má jinou tažnost a vyzkoušeli jsme různé druhy i dodavatele, abychom našli tu nejvhodnější. Vázání každého diáře věnujeme stejnou péči a pozornost bez ohledu na dobu, kdy se výrobek prodá. Mohlo se stát, že se nám něco nepovedlo a pokud se to stalo u Vaší objednávky, omlouváme se a rádi to napravíme prostřednictvím další e-mailové komunikace. Děkujeme a přejeme hezký den, Alexandra
A
Andy
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.1.2024
Toto byl můj druhý nákup a jsem maximálně spokojená, protože Alex je velmi vstřícná a milá, za to tleskám. Mám zápisník, který je krásný a mám z něj radost :) Moc oceňuji nápadité a pečlivé provedení.
N
Nam
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.1.2024
Kvalitně zpracovaný diář. Můžu jen doporučit. Monogram zdarma je příjemný bonus.
L
Linda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.1.2024
Krásný a kvalitní kožený diář. Doporučuji
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.1.2024
Předčil mé očekávání
R
Rastislav Z.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2024
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2024
Před 4 lety jsem kožený diář dostala k Vánocům a letos jsem si již po třetí objednala samostatné sešity pro rok 2024. Diář používám nejen pro své každodenní poznámky, ale i jako cestovatelský. Já už bych neměnila a jsem moc ráda, že jsem právě od Vás před 4 lety diář dostala od svého manžela k Vánocům byť jsem věděla, že se mu moc líbí. Děkuji
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2024
Objednala jsem diář, tedy vlastně 2 (jeden pro mamku).
Hned když přišel balíček a rozbalila jsem svůj diář jsem zjistila, že bych nejradši měla všechny barvy co nabízí.
Je krásný, dokonalý a je možné ho personalizovat. Pro milovníky kůže nadherný osobní dárek. Opravdu krásná práce. Za mě můžu jen doporučit.
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.1.2024
Krásné zpracování výrobku. Jen delší doba dodání. Děkuji
K
Kateřina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.1.2024
Velmi si cením precizní práce a příjemné komunikace. Děkuji
MH
Michaela Houdková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2024
Moc hezky produkt ,komunikace v pořádku a rychle dodání . Děkuji
D
David
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2024
Kvalitní produkt a rychlé dodání
V
Věra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.1.2024
Velká spokojenost, skvělá komunikace a dárek k tomu
Děkuji
K
Kateřina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.1.2024
Diář jsem dostala darem před 3roky a jsem nadmíru spokojená. Pravidelně si objednávám novou náplň a vždy je vše v pořádku a rychle doručené. Děkuji mnohokrát
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.1.2024
Z diáře jsem nadšená, cením kvalitu výrobku, rychlost odeslání a milou komunikaci s e-shopem.
J
Jarek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.1.2024
Nádherné kožené diáře, precizní a vonící kůží a navíc jsou i praktické, skvělé jako dárek, doporučuji :-)
VL
Viktor Lestyan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.1.2024
Mistrovská práce, precizní provedení. Chybu v tisku (problém vznikl u dodavatele) vyřešili promtně. Profíci a umělci, díky za vaší práci!